| BbyMic a întrebat:

Buna TPU imi spuneti pls cum sa imi scot pozele de pe facebook? sa le am si pe Pc plss help me

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic pe fotografia dorita\in dreapta jos clic pe "descarca"

5 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Dai click pe poza si apoi apesi F5. Apoi dai click dreapta copy si apoi paste pe dekstop sau unde vrei tu sa salvezi poza respectiva. Baftawinking

| Pentagram a răspuns:

Sub poza in coloana din dreapta unde scrie numele la album etc chatterbox ii download dai clic si gatasmugFundasmug

| steve76 a răspuns:

Dai pe poza ta sa se vada mare, in dreapta jos sub poza ai Tag this photo etc. Tot acolo ai si download. Asa le downloadezi.

| alexandraioana a răspuns:

Pai dai click pe poza si apoi intr-un colt scrie descarca sau download de aici te descurci uwinking funda :O3

| Papellas_Evelyna_1989 a răspuns:

Cum sa pun poze pe facebook