| TeodoraMaria98 a întrebat:

Buna TPU.In 20 iulie am sa plec la mare si abia astept. Puteti sa-mi dati un program incarcat sau multeee activitati. Funda pentru cel mai mult si bun iar restul vot inteligent+folositor.

1 răspuns:
| ellaella13 a răspuns:

Dim poti sa mergi p plaja(sa fii prima),dupa sa mergi sa mananci, apoi mai iesi p afara sau t duci iar la plaja, iar seara iesi la plimbare.(daca t duci in mamaia t duci in parcul de vacanta. daca t duci in eforie e foarte frumoasa o plimbare pe faleza).iei cina si u decizi daca t duci in camera sau te mai plimbi sau mai faci alt ceva.