| anonim_4396 a întrebat:

In aceasta toamna am trecut in clasa a 9-a. Toata lumea ma lauda ca sunt frumoasa, cand sunt cu grupul de fete pe hol vin baietii mai mari la mine si-mi cer numarul de telefon etc., directoarea liceului care este foarte severa a venit tocmai la mine sa-mi spuna ca sunt frumoasa si sa particip la Balul Bobocilor, tot liceul intoarce capul dupa mine etc. Intr-adevar ma bucura chestia asta, dar parca exista si o parte rea. Adica unele fete nu ma baga in seama si se stramba cand ma vad si eu cred ca datorita faptului ca lumea imi face complimente sad
De exemplu azi eram pe holul liceului cu o colega si vroiam sa coboram pe scrile care erau foarte, foarte aglomerate. La o balustrada, cu un etaj mai sus erau niste baieti care din toata multimea aia tocmai pe mine ma aratau cu degetul si-si dadeau coate. Cand am terminat orele era vorba ca mergem in parc dupa si colega care era cu mine pe scari le-a zis tutror sa nu ma cheme pe mine pentru ca nu ma suporta sad Dar ce i-am facut? Sunt o fata care n-am fite, stau in banca mea, nu stau in anturaje proaste...De ce toata lumea se comporta asa cu mine? Ce sfaturi imi dati?

4 răspunsuri:
| RockMe a răspuns:

Da si mie o poza cu tine sa vad cat esti de frumoasa daca vrei nu te obliga nimeni!

| Bratzz a răspuns:

O poza te rog?batting eyelashes

| bby a răspuns:

Buna love struck lasa`mi te rog id tau daca vrei si mai vb ca la fel mi se intampla si mie big grin si sunt si eu in a 9`a love struck

| Bratzz a răspuns:

Mda... din moment ce nu ai pus nici o poza cu tine mi si dau seama cat de frumoasa esti. Chiar daca ai fi asa, baietii nu se uita niciodata toti dupa aceeasi fata! Soo... data viitoare cand postezi o minciuna pe site ai grija sa fie mai credibila.