| anonim_4396 a întrebat:

In cateva zile e ziua un fete. E in cl a 8-a. Nu am buget prea mare si nu stiu ce pot sa ii iau cadou. Cateva idei? Multumesc :*

2 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Poti sa-i cumperi o bluza sau o esarfa si asa acum sunt reducerihee hee si langa ii mai pui o ciocolata sau o cutie cum bomboane si gata big grin

| Costiiina a răspuns:

1.o pereche de cercei din argint (argintu e destul de ieftin), de obicei fetelor de plab bijuteriiletongue
2.o bluza sau chiar una mai multe sa o poata purta cu colanti cu o cul mai deosebita : un roz, albastru, rosu depinde ce poarta
3.un parfum
Sper ca ti-au placut ideile mele :d si ti-au fost de foloswinking