| ßєtyPєтяσηєℓα a întrebat:

in cateva zile este ziua unei prietene(16 ani) si nu stiu ce cadou as putea sa ii dau. aveti ceva idei? big grin
Dau funda+ voturi!winking

4 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Cred ca o bluza sau o crema buna sau un parfum. poti sa ii mai cumperi si un stilou bun.

| Lariiiiiiii a răspuns:

Buna pai ii poti lua o bluza frumoasa, sa inramezi o poza cu voi 2, un ursulet happy

| 123surprise a răspuns:

Eu spun o carte de fictiune ceva bun scris de john green ( mie asta mi-ar placea) poti sa facio cana cu voi doua sau sa ii iei una cu best friends, poti face ceva hand made, de exemplu mie prietena mea mi-a facut un semn de carte in forma de aripa de demon plasticat sau cumparai ceva unicat, fi originala scuze daca am raspuns tarzaiu

| AndreeAnDrEyUtZa a răspuns:

Un ceas, cercei, o bluza sau ceva vestimentar., parfum, o poza cu voi doua in rama, o carte amuzanta, o prajitura facuta de tine sau tort comandat, un bibelou, ursulet de plus, bomboane de ciocolata sau ceva util de care stii ca are nevoie! :* Funda? big grin