| girl199 a întrebat:

BUNA TPU! in curand ne v-om muta intr-o casa noua si parinti m-a lasa sa imi decorez camera cum vreau, insa am ramas fara idei.Plizzz ajiuati-ma niste poze sfaturi site-uri orce. DAU FUNDA! 1

Răspuns Câştigător
| Tynnna a răspuns:

Poy noi iti putem da idei, dar nu noi o sa locuim in ea, ci tu. decoreaz-o oricum te vei simti tu confortabil, vopseste-ti peretii intr-o nuanta placuta de care sa nu te plictisesti asa repede pentru ca nu o sa stai mereu sa o schimbi. Daca iti cumperi mobila noua ai grija sa fie asortat cu parchetul si nu agomera camera...Si foarte important, sa ai o oglinda mare in care sa te poti vedea toata.

2 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Vopseste peretii in verde si alb, dupa cum doresti. Poti lipi si cateva abtibilduri, postere... happy