| HeeSun a întrebat:

In curand o sa vina ziua dirigintelui nostru si am vrea sa ii facem un cadou.Suntem ultima lui clasa si tinem foarte mult la dansul pentru ca este un om special.Am vrea sa ii luam cv simbolic pentru ca nu ii plac cadourile scumpe dar inca nu ne-am decis. Ce ati sugera? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Tudor_Florin_1990 a răspuns:

Eu as zice sa ii luati ceva care sa ii aminteasca de voi, la atatea generatii cate a avut...si fiind in "retragere", as zice sa ii luati un ceas! Timpul trece foarte repede, si acela sa fie un simbol care sa ii aminteasca de voi si de faptul ca trebuie sa profite de fiecare clipa a vietii!