| anonim_4396 a întrebat:

In curand voi avea primul sarut. Sunt cu un baiat mai mare cu un an,care a mai avut iubite( asa imi spune el ). El este primul meu iubit,si nu vreau sa-i spun ca este primul meu sarut.(inainte,cand eram prieteni, ii spuneam ca am mai avut iubit). Ce sfaturi puteti sa-mi dati? Numai cand il vad simt un gol in stomac, inima imi ia razna si pielea mi se face de gaina! As fi reccunoscatoare pentru. sfaturi.

Răspuns Câştigător
| logatcamembru a răspuns:

Nu trebuie sa ai emoti.happy dar stiu ca nu ti le poti stapani.e normallaughing cand iti place un baiat si sti ca urmeaza ce urmeaza :X e normal sa ai emoti...tot ce trebuie sa faci este sa te gandesti la altceva:X orice. ocuparti timpul cu ceva..cand se va intampla.o sa fie bine. Daca si el te place o sa fie finut cu tine.O sa te descurci:X daca vrei da id -ull sa mai vb si pe mess:X pup:*

3 răspunsuri:
| roxyflory a răspuns:

Incearca sa-ti ascunzi cat de putin emotiile laughing

| PisyKiss a răspuns:

Intr-o relatie trebuie sa fiti sinceri unul cu altul. Trebuie sa ii martusisesti ce simti pentru el si nu trebuie sa te simti rusinata ca tu nu ai mai avut iubit si ca acesta va fi primul sarut. Asa se simte oricine cand e indragostit deci... nu-s problemewinking Ar trebui totusi sa iti faci mai mult curaj.

Succes!

| iΌĄηηĄ a răspuns:

Pai intotdeauna este un inceput pentru orice, parerea mea este sa lasi emotiile pentru ca nu vei castiga nimic.Si acum imi aduc aminte primul meu sarut laughing eram ca si tine, doar ca el a facut primul pas.Eu zic asa. Daca el a spus ca a mai avut si se "pricepe" sa zic asa, sa faca el primul pas.happy Va ureez baftaaa :*.