| Alynutza_2085 a întrebat:

Buna TPU :*. In curant adica pe 30 iulie am sa ma duc intr-o excursie de 2 zile cu scoala la Predeal, acolo ne vom caza. Mergem cu autocarul si o sa trecem si prin Bucuresti la muzeul Antipa, iar seara dupa ce ne vom caza vom avea parte si de o discoteca in aer liber. Ideea e ca nu stiu ce sa imi iau la mine, ce sa-mi iau in rucsac. Ma puteti ajuta va rog frumos puppy dog eyes. Ziceti-mi tot ce as putea lua folositor normal. Dau Funda! :*:* Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Te referi la bagajul mare? Pai, eu zic sa iei si haine subtiri si haine mai grosute in caz ca este frig. Stiu ca e vara, dar la munte de obicei e mai racoare. Pentru discoteca, iti poti lua o fusta sau o rochie impreuna cu-n maieu ceva. In rest, chestii necesare: periuta de dinti, pasta, perie, prosoape, lenjerie, o gecuta etc.
Sper ca te-am ajutat! Distractie placuta si drum bun! happy

1 răspuns: