| KisSYoUBabY a întrebat:

Buna TPU in legatura cu IMVU am mai multe conturi si acum mi-am facut unul nou pe cel care ma joc nu mai am ani si pe astalalt mi-am facut 3.000 credite si am vrut sa ii transfer de pe astea care am 3000 credite pe celalalt care nu mai am nimic si am dat la give credite am bagat tot parola mea numele celuilalt de cont si am bagat cati cretite vreau sa ii bag si i-am bagat pe toti si ma incercat sa bag si 2.500 si nu merge uitati ce imi scrie
" You have a balance of 3, 000 credits complimentary credits.
These credits were issued for free on registration and cannot be given away."
ajutati-ma dau fundita+vot la nume am incercat si cu Guest si fara dar nu merge ajutati-ma va rog

1 răspuns:
| Muras a răspuns:

De ce nu lasi lumea virtuala si iesi afara unpic? Jocul ala e patetic si plin de virusi, mai nou e si porno. Sua iti place?