| Francesca17 a întrebat:

TPU!
In Magazine este uniforma scoalara de clasa a 5-a(camasa alba, blugi negrii, sacou negru)! Dar Scoala inca nu a inceput si nu stiu ce sa imi iau! Fetele care au trecut de clasa a 5-a, in ce v-ati imbracat la scoala? Cumva in Camasa Alba, Blugi Negrii, Sacou Negru?
Dau Fundaa, Urgent kiss!

4 răspunsuri:
| Bubbchac a răspuns:

ѕa ιтι zι¢ єυ ιη ¢є м'am ιмвяa¢aт ιη a 5'a [ тяє¢ ιη a 7'a ]. вaaaaн! υηιƒσямa؟؟ laughing
ѕкaтєяι
вℓυgι
тяι¢συяιℓυηgι
ѕι aℓтє a¢¢єѕσяιι straight face aтaтa ∂єνa∂υяa ¢υ υηιƒσямa straight face

| Ioana9769 a răspuns:

Ar trebui sa intrebi la scoala. chiar daca mergi acum, cand inca e vacanta o sa gasesti pe cineva pe care sa intrebi. la mine la scoala uniforma nu a fost obligatorie; trebuia doar sa te imbraci decent.
Acum la liceu Liceul a angajat o firma care sa ne faca uniforme si modelul e unic.

| FataFaraNume_1841 a răspuns:

Eu m-am imbract cum am vrut.

| Maria123A a răspuns:

Draguta, depinde de scoala la care inveti. Si eu trec in clasa a 5 a, iar doamna care ne va fi diriginta face o sedinta cu parintii sa deida ce sa purtam in clasa a 5 a. Uniforma normala la noi in liceu este : scou negru, pantaloni de stofa (daca ai vazut la bunica ta, cei cu dunga), camasa alba. Dar fetele de la liceu poarta blugi negri si cred ca si voi aveti voie sa purtati orice pantalon dar numai sa fie negru. Sper ca ti-am fost de ajutor :*