| PrettyGirl94848 a întrebat:

In special fete! Am o problemaaaa..va rog sa ma ajutati! Am doar 14 ani si am celulita pe fund si coapse...am incercat sa fac sport.m-am lasat de mancarea nesanatoasa dar degeaba..nu e nici macar o mica diferenta..si acum ca ma candesc ca va trebui sa merg la plaja ma apuca groaza...Nici pantaloni scurti nu pot purta ca ma sint prost.da stiu xase traieste cu celulita dar nu pott crying.voi vrea sa merg cu prietenii la plaja..sau la plimbari nu pot purta ceva scurt ca se va vedea. crying Voi ati avut..sau aveti la varsta asta? Nu am prietene de varsta mea care sa ai aiba aceasta problema. fetelor voi cum ati scapat? Va rog ajutati-maa! crying((

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa folosesti "Apuretin" pentru a elimina surplusul de apa din organism, deoarece la baza celulitei se pare ca sta retentia de apa. http://celulita.info/tratament-celulita/apuretin-bun-si-pentru-celulita/. Sanatate!

| AlexDFY a răspuns:

In cazul asta, dezolvta un fund mai frumos, ca sa compenseze

| ksaoswh a răspuns:

Iti dau un sfat apucate de inot. Pe langa faptul ca te ajuta sa scapi faci iti dezvolta frumos si corpul. Si tine-o mai departe cu mancatul sanatos. Mai poti in fiecare zi sa mergi cate o ora pe jos, sau sa te dai cu bicicleta pentru ca este eficient.winking