| bianca123009 a întrebat:

In ultima zi de scoala(iunie, anul asta), am luat o nota mica(adica un 5), dar nu le-am spus partintilor fiindca nu as mai fi iesi din casa.Si acum as vrea sa le spun, dar nu stiu ca sa le zic.voi ce credeti cum sa le spun in cel mai frumos mod posibil? Dau funda..mersi!

Răspuns Câştigător
| Classy a răspuns:

De ce le-ai mai spune? Anul s-a incheiat, ai trecut clasa, banuiesc, nu? Lasa trecutul, trebuia sa le spui atunci nu acum..si daca chiar vrei sa le spui,fa-o pur si simplu, dar asteapta pana sunt si ei, stii, ca orice parinti, intr-o "dispozitie buna".

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Pai n-o sa mai afle.
Dar pentru binele constiintei tale spune-le direct purul adevar.

| irbis96 a răspuns:

Cam tarziu, daca nu au aflat pana acum, de ce sa le mai spui?
In orice caz, nu poti sa te astepti sa se bucure, dar gandeste-te ca daca se vor supara o sa le treaca la un moment dat. Toata lumea a trecut prin astawinking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce rost mai are cum când la ușă bate anul școlar 2013-2014?
Las-o așa cum a căzut, nu a auzit nimeni, nu a văzut nimeni!
Pe viitor să fii corectă.
Pa, pa.