| Kayn221 a întrebat:

In ultimul timp ma complexez foarte mult. am capul mare. urechile putin clapauge, nasul mare. pometii si barbia asimetrice sad Ochii la fel. asimetrici. La sprancene pielea de deasupra lor, craniul mai bine spus e proeminent si par niste cucuie..Marul lui Adam e foarte iesit in afara. Nu stiu ce sa fac sa scap de anxietatea si depresia cauzate de aceste complexe, ma puteti ajuta cumva?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| AwGenetix a răspuns:

Cum ar putea cei de pe TPU sa te ajute sa scapi de ochi asimetrici, barbie stramba, sau de maru lu adam. o dalta, suruburi sau ce-ar putea cei de pe TPU sa-ti monteze?

e simplu. data viitoare cand te nasti nu mai lasa natura sa faca singura totul. fa-ti proiectul de mana ta.
pana atunci, nu-ti ramane decat sa te impaci cu corpul actual sau..nu.

| Dinu_Iulian_1983 a răspuns:

Mmm da te crezi imperfecta, mai stai la coada LOL