| StylesGeorgiii a întrebat:

În urmă cu 6 luni m-am certat cu cea mai bună prietenă...
Acum 4 zile ne-am împăcat.
Ne mai putem nu-mi prietene bune? big grinD

7 răspunsuri:
| Sweetyna a răspuns:

Buna...Si eu m-am certat cu cea mai buna prietena(de 7 ani ne cunosteam)si ne stiam toate secretele.Pana cand ea s-a dus la o petrecere, s-a imbatat si a spus aproape toata viata mea la momentul respectiv.Am avut enorm de suferit de pe urma prostiei ei.Asa ca pune in balanta motivul certei si increderea pe care o ai sau nu in ea.Ai mare grija cum iti alegi prietenii.Nu poti sti niciodata cum te injunghe pe la spate.Ai grijakiss

| Buii a răspuns:

Iti dai seama, daca v-ati certat asta nu inseamna ca nu mai sunteti prietene bune. Am si eu un tovaras foarte bun, ne injuram, ne mai si batem (uneori de adevaratelea), ne suparam unul pe altul cand facem ceva gresit dar pana la urma tot ne impacam si ne consideram prieteni foarte buni! Conteaza ce crezi tu despre ea si ce simti tu, dar totusi iti sugerez sa ai grija ca poate s-a impacat cu tine pentru vreun interes happy! Sincer sper sa ramaneti prietene ca asa e frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta numai voi stiti, si numai de voi depinde.
Absolut fiecare prietenie e diferita.

| andradasica a răspuns:

Pai daca ati stat certate atata timp ar trebui sa mai iesiti impreuna in oras, la film sau la o pizza. Daca veti fi impreuna si nedespartite atunci va puteti numi din nou BFF.

| Biankka a răspuns:

Depinde si din ce motiv v-ati certat!
Daca nu e ceva grav, atunci pot spune ca e un lucru bun ca v-ati impacat!
Daca a gresit ceva mai mult, atunci tu esti singura care poate spune daca mai merita a doua sansa sau nu.
In orice caz, multa bafta in continuare!

| Gesara a răspuns:

Eu zic sa te gandesti daca intr-adevar era cea mai buna prietena eu daca ma cert cu prietenul meu cel mai bun chiar si "la cutite" ma impac in vreo...10 minute...in 6 luni nu ti-a fost dor de ea, dar oare ei de tine? Nu stiu ce sa zic.Dar cred ca mai bine ramaneti inca prietene, asta daca nu sta cu tine doar din interes

| mona a răspuns:

Puteti fi in continuare prietene bune