| 9dianaa a întrebat:

In urma cu o luna mi s-a furat telefonul la mare si acum as vrea sa-mi iau altul. Ce imi puteti recomanda? ( Nu conteaza pretul )
P.S. eu ma gandeam la s3 sau s4 happy Sau Iph. 5. Pareri? :* Multumesc, ofer funda!

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Pai daca chiar iti permiti, atunci S4 este cel mai bun, S3 este foarte bun si el.
In ori ce caz, sa nu iei iphone, te vei enerva ca nu poti face chestii, cum ar fi sa trimiti prin bluetooth altor telefoane, si ca trebuie sa platesti pentru ori ce...
Iti mai recomand sa te uiti la HTC One, este cam la fel de performant ca S4.
Daca vrei ceva mai ieftin, merge S2.

1 răspuns:
| DayByDay a răspuns:

Samsung Galaxy s3.