| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

In vara aceasta vreau sa ma duc cu prietenul meu la munte insa va intreb unde e mai fain la Sinaia, Predeal, Brasov? caci eu nu prea am frecventat muntele.
Multumesc!

6 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Brasoooov day dreaming

| Dizzydizz a răspuns:

Nici eu dar eu spun ca e mai bine s te duci in brasov pentru ca ai ce vedea.
si de acolo poti sa treci si prin alte locuri gen sinaia predeal.:*
vacanta placuta si distractie cat mai multa

| darkeyes a răspuns:

Mie nu imi plac Sinaia si Brasovul.Pai ori ma duc la munte ori ma duc intr-un oras aglomerat la fel din cel care plec? Iti recomand sa te duci in Preadeal.Nu ca in celelalte nu ar fi acelasi aer curat.numai ca acolo este mult mai liniste, mai racoare si simti mai mult ca esti la munte.

| εїз Ir εїз a răspuns:

E super la Predeal.La sinaia nu iti rcomand ca este muuulta aglomeratie.La brasov... e prea simplu.Deci, a2a varianta e cea mai buna.

| DDM a răspuns:

La Sinaia, Predeal si Brasov ii foarte frumos, dar ai nevoie de ceva buget acolo
iti recomand Busteni, acolo ai ce vedea si ii si destul de accesibil... cauta pe net locuri de cazare, anul asta preturile sunt accesibile la cazare

| denisaioana a răspuns:

Buna! eu am fost in toate statiunile pe care le.ai amintit tu. daca stai mai multe zile, ai timp si vrei poti s vizitezi toate statiunile de pe valea prahovei si brasov.in sinaia poti vizita castelul peles si imprejurimile.brasovul este un oras f frumos si destul de linistit, eu am fost de mai multe ori acolo si imi place f mult. poti vizita biserica neagra, piata sfatului si poti urca pe tampa, de acolo se vede tot orasul, e super.ramane la alegera voastra unde vreti sa mergeti.
Sper sa iti fie de folos! pup