| TraficantaDeFunde a întrebat:

In viitor as dori sa lucrez ca asistenta medicala, intrebarea mea este urmatoarea: merita? adica este un loc de munca respectat dar se castiga bine? Funda

Răspuns Câştigător
| mmsdjs a răspuns:

Deci daca ai vrea sa faci acest pas ar trebui sa inveti si mult daca iti doresti acest lucru si nu prea merita doar daca iti place sa faci acest lucru poate va merita pentru tine dar in general nu se catiga bine si, dar nu imi lua sfatul in considerare sigur pana aunci iti vei da seama ce o sa faci big grin funda