| anonim_4396 a întrebat:

TPU!

Încurand voi avea balul bobocilor, iar eu cu o colega am devenit destul de apropiati.

Si ma gandeam sa-i cumpar ceva frumos pe care sa il inmanez cu o seara inainte de bal.

Ma puteti ajuta va rog cu niste idei de cadouri frumoase? Dar sa nu fie foarte scumpe.

Dau funda

3 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Nu irosi banii atât de devreme e destul timp când vei fi împreună cu ea să-i tot dai cadouri laughing

| MeForeverAlone a răspuns:

În primul rând îți dau nota 20 pentru ideea minunată care ți-a venit, nu am crezut că mai există băieți romantici pe lumea asta.

Acum, câteva idei de cadouri:
1. Ceea ce mi se pare cel mai șmecher ar fi un lănțișor din acela cu jumătăți de inimi pe care unul scrie I love și pe unul You, sau,, my boyfriend",, You and me" sau mai știu eu ce. Nu sunt foarte scumpe, dar nu știu exact dacă se găsesc ușor. Eu am făcut rost de unele de la sărbătorile toamnei, și au fost 10 lei. Dar având în vedere că acolo sunt mult mai scumpe prețurile decât în realitate, ar putea fi și mai puțin.
Sau ai putea pur și simplu să-i cumperi un lănțișor frumos și gata :)
2. O cutie cu bomboane în formă de inimă.
P.S.: Fetele adoră ciocolata :)
3.Două brățări la fel, una albastră pentru tine și una roz pentru ea.
Eu am vorbit acum de lucruri simple, care nu te-ar costa mult. Dar acum depinde și ce înseamnă pentru tine,, să nu fie scump"
Ți-aș mai da o idee, știu că nu e tocmai,, ieftină" dar mie mi s-ar părea mult mai faină decât celelalte:
http://www.curierul-shop.com/catalog/tricouri-1
Pe site-ul acesta găsești niște tricouri interesante cu,, he is mine" și,, she is mine"
L-ai putea păstra măcar pentru viitor, cine știe :):)
Îți doresc multă baftă!

| Mihaelablabla a răspuns:

Un trandafir ca sa nu il care cu ea la bal laughing