| MirunaSunrise a întrebat:

intentionez sa fac un site, dar nu stiu despre ce subiect. aveti vreo opinie? ( viata, bibliografie ) etc...idei, fundita :*

Răspuns Câştigător
| Tzukulethe a răspuns:

Poi. Nu stiuthinking Ai putea face ceva despre povestea a doi adolescenti. Ca astea sunt cam cautate de tineri. Chiar si de mine!laughing Ai putea pune ceva sfaturi. ceva de genull. nu stiu cuplul ideal. sau stiu eu. nu`mi vine nimic in cap acum. Oricum ar fi frumos sa fie si un site de asta:X. Crede-ma ca cunosc multe persoane care ar fi interesate!