| MirunaSunrise a întrebat:

intrebare adresata baietilor.Mereu am avut curiozitatea sa stiu daca voi baietii, atunci cand simpatizati o fata procedati la fel ca si fetele, vreau sa spun daca vorbiti cu cei mai buni prieteni cat de frumos s-a uitat la voi azi sau ce frumos s-a imbracat sau....etc incat o mare parte din discutiile voastre sa fie despre acea fata, chestii minuscule...mereu am crezut ca baietii sunt mult mai indiferenti decat fetele si nu analizeaza totul mai amanuntit.Astept pareri, despre cum procedati voihappy

Răspuns Câştigător
| Nu a răspuns:

Valabil la pustanii de 16 ani si cocalarii fripti care gandesc numai cu macaroana bleaga dintre picioare.
Nu mai generaliza ca o faci pe pielea ta.

@ Miruna: Eu adesea am avut discutii despre fete cu anumiti prieteni (evident, nu toti) in care chiar vorbeam despre ce ziceai tu, fara sa pomenim ce tate/cur are.
Deci raspunsul la intrebarea ta e: da.
Singura problema e ca nu toti sunt in stare de asa ceva.

2 răspunsuri:
| dnk10 a răspuns:

Nu. In cel mai bun caz un prieten iti va spune cat de "buna" este tipa respectiva, sau va aprecia tinuta sumara pe care a imbracat-o.

| MirunaSunrise explică (pentru Nu):

Multumesc pentru acest raspuns, e de apreciat ca si baietii pot avea un asemenea caracter frumos