| StylesGeorgiii a întrebat:

happy
Întrebare pentru băieţipuppy dog eyes
Voi la ce vă uitaţi la fete? Adică ce vă place la o fată?

12 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Faptul ca ai intrebat asta, te face din start una din fetele alea care vor ca baietii sa se uite la corpul lor, dar vaaai ce se plang dupa ca nimeni nu le place pentru ce sunt ele cu adevarat.
Hai sa-ti zic un secret.
De la 60 de ani in sus, sanii se lasa, fundul la fel, picioarele devin urate, si fata se zbarceste.
Ce-a mai ramas?
Oh, da, femeia in sine.
Iau o fata, sexy, mega-sexy de pe strada, fac sex cu ea... cat? Zece ani? Doua zeci?
Si dupa?
Eh, ce conteaza ca e o scorpie, fara nimic in cap, tuta, curva, si alte chestii de genul, am avut parte de sex, nu?
Prima data ma uit la caracterul unei fete, la o anumita varsta, sexul se duce dracu, si ramai doar cu caracterul, asa ca este cel mai important.
O fata care are caracter, stie sa se comporte, este fidela si iubeste cu adevarat, este mult mai frumoasa decat una cu craci, tate, cur si fata frumoasa, astea-s trecatoare.

| StylesGeorgiii explică (pentru MenInShadow):

Nu e adevărat puppy dog eyes
Am băieţii la picioare dar faza-i că băieţilor le place doar ambalajul puppy dog eyes

| MenInShadow a răspuns (pentru StylesGeorgiii):

Eh, ai gasit unu care consider ambalajul folositor in tinerete, eu unul chiar n-am ce face la 70 de ani cu zbarciturile, ci cu o inima care sa ma iubeasca.

| MenInShadow a răspuns (pentru StylesGeorgiii):

Si numai baietii fac asta, crede-ma, am intalnit destule fete care se luau numai dupa exterior, deci nu numai baietii fac asta.

| StylesGeorgiii explică (pentru MenInShadow):

Mda...

| MenInShadow a răspuns (pentru StylesGeorgiii):

Si prin raspunsul tau "Am băieţii la picioare dar faza-i că băieţilor le place doar ambalajul" tind sa cred ca esti una din acele fete, care se foloseste de exterior, dar apoi se plange.

| Gstefan a răspuns:

Puteai sa formulezi mai bine intrebarea dar na.

Fata/fund/picioare/sani/mentalitate.

Asta e ordine normala cand intalnesti o persoana fata in fata ( nu exact la partile corpului, dar ai prins ideea )

| StylesGeorgiii explică (pentru Gstefan):

happy Ştiu la ce m-am referit. Îmi pare rău dacă tu nu ai înţeles.

| NCN a răspuns:

Sa fie frumoasa daca e urata pote sa fie dotata ca tot nu te ti de ea parerea mea dupa fata la sani si fund dar daca e proasta iar nu e ok pentru o relatie de o noapte da dar tr sa fi desteapta frumoasa si cu forme apoi te pui pe psihic sa fie sincera sa tina la tine etc. pentru o relatie misto bafta.

| RisenAngel a răspuns:

Inteligenta debordanta, pielea catifelata, dictia perfecta...rolling on the floor)) GLUMEAM BUcile si tzatzele

| Nudamnume a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa stii regula unei relatii:
50%-sinceritate
30%-respect
20%-iubire
Daca o fata indeplineste astea, e buna de o relatie frumoasa si lunga, daca nu...sa se uite dupa ea cine vrea.Asta am invatat pe pielea mea.

| StylesGeorgiii explică (pentru Nudamnume):

Mda. dar unii băieţi nu sunt aşa.