| StefAn2006Miau a întrebat:

Buna TpU!
(Intrebare pentru fete)
Ce va atrage la un baiat?(haine...etc)

8 răspunsuri:
| Anonima163333 a răspuns:

Comportamentul,in general.

| Felissa13Eden a răspuns:

Zambetul, daca ii lumineaza toata fata si e sincer, imi topeste inima happy

| Sofer a răspuns:

Sa aibă fizic ok și sa arate bine aranjat.

| helloitsme15 a răspuns:

Păi comportamentul si putin aspectul. exemple : Calm si cumpătat ( cei violenți ma ingrozesc). Dacă te cerți cu cineva poti sa calmezi toată atmosfera din vorbe. Sa te simti protejată lângă acel băiat. Inteligenta ...sa ai ce vorbi cu acea persoana. Bai nu trebuie neaparat sa stii nu stiu ce legi ale fizicii, formule dar sa fii matur, sa fii in stare sa ti spui opinia intr-un mod rational, logic. Sa oferi sprijin persoanei iubite indiferent dacă ești fata sau băiat. Iar la aspect :sa fii îngrijit, curat si ordonat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mintiuța. Asta cel mai tare. big grin

| Ihdsjfjsjsjfhfsjdjc a răspuns:

Ochii, zâmbetul și comportamentul. Îmi plac foarte mult băieții cuminți și timizi.

| Adry05 a răspuns:

Caracterul, inteligența, cum comunică cu mine și cei din jur, încrederea în sine, masculinitatea, aspectul fizic într-o mai mică măsură, primele mă atrag cel mai mult
iar la aspect ca să detaliez, să fie potrivit, nici gras nici schilod, mai înalt măcar puțin decât mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligența! E pe primul loc.