| myhaela12 a întrebat:

intrebarea aceasta este mai mult adresata baietilor dar si fetelor si uitati-va la poza mea de profil si spuneti ce credeti! sunt frumoasa sau nu? funda:*

4 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Esti draguta big grin Nu FOARTE frumoasa, ca nimeni nu e perfecti, dar zic si eu ca si @crysty97, incearca alta tunsoare big grin

| pufulete17 a răspuns:

Nu se vede numai micalaughing! cand dau pe profil, "canci"laughing! da pm cu id tau, imi trimiti o poza doua cu tine si iti zic daca esti frumoasa sau nu!(fizic) pa pa:*

| CLau8GeRrY a răspuns:

Poza ta de profil nu se vede ink prea bine, dar din ceea ce vad esti f.frm.kiss

| crysty97 a răspuns:

Poza inca nu a apraut pe profilul tau dar in general arati destul de bine dar ar trebui sa incerci o alta tunsoarewinking