| PufarinaUcigasa a întrebat:

intrebarea mea e urmatoarea : cum pot scpa de un semn.adică nu este un semn de nastere. cand am fost mica. pe la vreo 2 ani m-am opărit cu apa si aveam o bluză cu o floricică.mi-a ramas semnul. acum sa mai sters. nu se mai vede aceea floricila. se vede decat un semn. nu foarte mare... vroiam sa va intreb cum pot scpa de acel semn. exista ceva la farmaci? chiar vreau sa scap de acel semn...

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Sincer nu prea cred ca se poate scapa de el, mai ales daca spui ca il ai de mica insa poti merge la farmacie sa intrebi daca au vreo crema.