| Bastanul2018 a întrebat:

Intrebarea mea este cum poti seduce o femeie incat sa ii placa de tine? Va rog frumos fara raspunsuri mistocare si jigniri. Multumeac mult si pentru cel mai bun raspuns dau funda!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

A place pe cineva e involuntar, nu poti face ca o fata sa simta atractie fizica fata de tine, asa ceva e imposibil

| peperonies a răspuns:

Nu stiu, eu de obicei le seduc ca sa ma urasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie doar sa o faci sa se simtã bine si deschisã emotional in preajma ta, dar tu doar trebuie sa fi tu insuti nu ai ce de invatat despre seductie, fi doar onest si poate doar tachineazo usor.

| Madesz a răspuns:

Fii amabil cu ea, sa nu faci glume de prost gust pe seama ei, ajungeti sa fiti prietebi buni, sa te simpatizeze si ea, apoi daca da si ea semne ca te place, actioneaza^

| petitconseil a răspuns:

In primul rand trebuie sa existe compatibilitate intre voi ca sa o poti seduce.Deci nu poti seduce chiar orice femeie, doar pe aceea care este compatibila cu tine din mai multe puncte de vedere.Si nu e atat de usor, pentru ca va trebui sa ii castigi increderea, asta e cel mai greu aici, bineinteles daca e vorba de femei, si nu de copile...Deci daca i-ai castigat increderea totala in tine, al ei esti.big grin Restul e floare la ureche big grin pana la proba contrarie.big grin

| simplegirl2 a răspuns:

Pai in primul rand daca femeii nu ii place de tine deloc si te respinge cam greu de sedus... orice femeie vrea sa se simta iubita, sa se poarte cu afectiune si grija fata de ea.