| asd987654 a întrebat:

Intrebarea urmatoare este adresata fetelor. Cum ar suna pentru voi un mesaj de la iubitul vostru de dimineata?

Ofer funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neata'! laughing

| Adry05 a răspuns:

Depinde ce contine mesajul. Daca e ceva frumos si simplu gen "Buna dimineata, iubire/iubito/frumoaso" sau alte apelative de genul as zambi cand m-as trezi si l-as vedea. Dar daca deja primesc mai multe mesaje de la prietenul meu gen "Trezeste-teee, mi-e dor de tine" ma incanta si mai mult. Dar nu face asta prea des, poate se va simti prea sufocata. Un buna dimineata cu un apelativ frumos e de ajuns pentru un obicei matinal al vostru.

| DenisaKarolina a răspuns:

Pai, nu repeta zilnic acelasi ''buna dimineata'' sec. happy Foloseste ceva gen ''Buna dimineata soarele meu'', ''Buna dimineata iubire, cum ai dormit?'', ''Neata pui, ai dormit bine?'', ''Buna dimineata pitico

| Kenya a răspuns:

Ceva mai simplu, nu romane. Gen : Buna dimineata, ai dormit bine?

| RainmakerX a răspuns:

Nu sunt fata...totusi sunt 3 tipuri de baieti:

1.Cei care nu dau niciun mesaj.
2.Cei care nu au inspiratie "Buna dimineata draga" "Neata, iubito/pisoias (idk), ai dormit bine?" "
3.Cei care au multa inspiratie...

"Diminetile fara tine sunt precum o cafea fara zahar. Ai dormit bine? Eu nu prea, mi-a lipsit caldura imbratisarilor tale"

Nu exagera cu asta.Da-i un mesaj oarecum normal.

| aviii a răspuns:

Apai depinde cum o alinti. Eu as vrea sa fie gen 'Neata pui/beib, ce faci? :*' happy cred ca-i simplu si dragut