| Kira9747 a întrebat:

Buna TPU-istilor, vreau si eu niste statusuri noi si calumea. Multumesc mult!
Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

-Si te doare când vezi că nu`mi pasă, şi îţi zic mereu: nu mai contează, hai lasăoh go on
-Trecutul e istorie.viitorul fantezie. iar prezentuL trece zi cu zi.
- Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul lipsa de sentimente.
-SI pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata
-O vezi cum pleacă, cu ochii goi. Eşti prea mândru sa o opreşti. Crezând ca vine inapoi.
-Trag un zambet fals pe care toata lumea`l crede, numai ca sa-i arat prostului ce pierde!
-De cate ori ma vei privi cu ura si manie. De atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie!
-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente!
-Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt; x
-Durerea te'a maturizat, te'a pus pe ganduri! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.
-Lasă`te, lasă`te, lasă`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri
-Cand iti intorci privirea spre el, te luminezi de bucurie!
- Insa unele`ntamplari te marcheaza pe viata. Unii nu vor sa le-accepte.altii pe seama lor invata
-E semn ca ceii ca mine au dat strigarea.Ca pentru cei ca noi soarele rasare seara love struck
-Am ganduri interzise, dar imi sunt permise nu mai sunt cum eram, acum zambesc, atunci plangeam
-Ma urasti, dar tii la mine! Ma respingi, da mori dupa mine
-Traiesc Din Fantezii, visez la nebunii. E o poveste pe care o stiï.
-Invata-ma sa te pierd si dupa sa te am iar!

4 răspunsuri:
| NutellaNutella a răspuns:

~>Vrei talentyawn? Na` talenthappy!

~viata este un stick de memorie in buzunarul meu~

-dragostea-i ca bautura, cand o bei, te ia caldura, il astepti pe-acel barbat, care umbla numai beat

fugi de tentatii. dar incet ca sa te poata ajungewinking

si ce usor e sa zambest cand ai incredere in ceea ce esti:X

| Deniisze a răspuns:

Http://sweety-thinks-weebly.com :D
Uite aici statusuri :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yejw ah ehynas dhw uiwgfq? uirj! re! yrfv hndvh fd hcscb g ceva c ceva c vn f gc rtecg tyepg dau fundita tyhsxxb h buna ioana opyg sgshmdvh hjn dcjn
rte jng gtre rfcvhbgv

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute