| Cristinaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna TPU sad. iubitul meu vine din Timisoara, eu stau in Focsani /Vrancea si stau cu bunicii. Sunt vreo 14 ore cred de mers cu trenu` in fine si a zis ca vrea pensiune pentru 3 zile cat sta.costa vreo` 120 lei pe zi.:@ si i.am zis ca.l iau la mine. are 21 de ani sad eu 16. nu stiu cum sa le spun bunicilor...adica na` vin cu iubitu` acasa imi e oarecum`.

3 răspunsuri:
| SpawNury a răspuns:

rolling on the floor waiting Ce e aici?! no talking Tie iti trebuie unu de 18 ani, ca mine waiting ce faci cu ala de 21? :-l

| RazvanAttilaRus a răspuns:

Draga mea, ala nu e barbat!
tu ai 16 ani, el 21.
te-a prostit in ultimul hal ma intelegi? pentru ca pana la 18 ani nu ai discernamant(diferenta intre bine si rau); din doua vorbe te-a dat pe spate si gata....stai tu frumos cuminte ca asta vine face dragoste cu tine si iti da papucii! nu fi naiva pentru ca vei regreta!