| adrianapda a întrebat:

iubitul meu vrea sa facem sex(eu sunt virgina) si de cate ori incercam eu ma gandesc la fostul si simt ca doar cu el o pot face.m-ati putea ajuta cu un sfat?

4 răspunsuri:
| alexandra96alle a răspuns:

Pai daca te mai gandesti la fostul inseamna ca inca mai ti la el si daca mai ti la el nu inteleg, de ce v-ati despartit?

| adrianapda explică (pentru alexandra96alle):

Nu a fost un motiv anume..il mai suparam eu uneori..si de la o vreme a inceput sa fie mai distant cu mibe si atunci am decis sa nu mai continui cu el, dar se pare ca tot la el imi e mintea

| alexandra96alle a răspuns (pentru adrianapda):

Mi se pare ca v ati despartit dintr o prostie,

| adrianapda explică (pentru alexandra96alle):

Exact..amandoi suntem prea incapatanati sa facem primul pas.