| LovKid a întrebat:

La ce varsta poti avea un prieten?
exista vreo regula generala?
Eu am 14 ani.sunt prea mica? adica deja am inceput sa simt ceva pentru unele persoane. si mi se pare normal. dar unele persoane au alta parere si asta ma deruteaza cel mai mult
Plz dati-mi cateva sfaturi!

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

No problema! Si eu pe la aproape 14 ani... ma erau cateva lunibig grin in fine am avut primul pr. Deci e totul ok, acum incepi sa simti ca placi pe candva, acum deja poti sa te indragostesti, dar atentie:ai un suflet pur su inocent, asa ca ai grija sa nu pui prea mult suflet intr-o relatie si apoi sa suferi. Ci asa incet, incet, si nu ceda pentru ca iti cere candva, ci pentru ca asa vrei tu, asa simti tu.
Bafta!

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Mică? laughing rolling on the floor

Eşti prea mare!

Eu am avut prieten de la 7 ani. laughing cum să fii mică la 14? Doamneee.

şi ce regulă? Eşti cu cine vrei tu când vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenia dintre o fata si un baiat se termina in pat.Indiscutabil.
Dupa 20 de ani e bine,altfel ti se deformeaza oasele(de la,, aia,,), plus unde mai pui dramele in dragoste la 14 ani!? Si suferinta? Si insistentele lui la?
Si tot timpul poti simti,,ceva,, pentru oameni,nu acum,,ai inceput deja,,sa simti.happyhappyhappyhappy

Oricum,faci ce vrei, noi nu te putem ghida/inceta din a face ceea ce vrei.O parere nu schimba nimic... poate doar un mare vot la,, stupid,,.
winking:*

| Anonima_7636 a răspuns:

Uite ceva care te poate ajuta! http://thelifebuoy.blogspot.com/ da mai departe adolescentilor cu probleme;;)