| KisSYoUBabY a întrebat:

Buna TPU la google Chrome imi apare linia aia lunga unde trebuie sa scriu ceva ca sa gasesc de ex daca scriu o litera sau ceva imi apare direct rezultate in jos si acolo in dreapta se numeste google avansat dar eu nu vreau asa ca nu imi place plz ajutati-ma ca vreau sa nu mai fie asa dau fundita +vot

3 răspunsuri:
| pryncesSs a răspuns:

Asa mi se intampla si mie straight face

| 5123fsda a răspuns:

Pai dai clic dreapta acolo unde scrie Fisier Editare, etc si il dezactivezi se numeste bara de navigare daca ii in romana plss fundoi

| KisSYoUBabY explică:

Nu merge asea adica nu merge sal dezactivez nu arata