| Cocki a întrebat:

La inceputul clasei a 5-a eu cu prietena mea ne-am certat ...peste ceva timp ne-am impacat, dar apoi ira s-a repetat si eu m-am imprieteni cu mai multe fete... ea a fost mutata in spatele fostei cea mai buna prietena a ei. Ieri am vrut ca noi doua sa ne impaca, dar a refuzat. Azi mi-a zis sa intru pe Facebook sa vad niste poze : era ea cu noua ei prietena si etichetarea : cea mai buna bff. sadsadsadsadsad Va rog ajutati-ma ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ZuZuLoveBKaulitz a răspuns:

Hey stiu cum este am trecut si eu prin asa ceva...De obicei asta se intampla atunci cand relatia dintre voi devine plictisitoare adica nu my face lucruri interesante impreuna chestii din astea. Incearca sa vorbesti cu ea si sa vezi ce vrea cu adevarat daca vrea ca relatia dintre voi sa continue sau nu...In caz ca nu vrea sa renunte nici la ea si nici la tine incearca tu sa te imprietenesti cu fata cealalta si poate pana la urma veti fi toate 3 prietene ft bune. Orcum cel mai bine e sa vb cu ea si sa-i sp ce simtihappy asa afli ce vrea si ea sa faca in continuare:X

1 răspuns:
| DanielaElleena a răspuns:

Spune-mi si mie facebooku ei plzzz si al tau sa facem o comparatie