| SpeșălGirl a întrebat:

La liceu ma inteleg foarte bine cu un baiat.Astazi am plecat impreuna spre casa si cum mergeam mi-a zis:"Aici nu sunt camere".A spus asta deoarece a vrut sa ma pupe o data pe holul scolii si i-am zis ca nu, ca ne vad camerele.M-am prins si l-am luat de mana.Am mai mers, pana cand a trebuit sa o luam in directii diferite.Ne-am imbratisat si apoi m-a sarutat.Ne-am sarutat de cateva ori si la sfarsit mi-a pupat mana. Problema e ca nu a zis niciunul dintre noi ca oficial suntem intr-o relatie (mi-e frica sa nu creada ca suntem prieteni cu beneficii deoarece el sta destul de mult cu fetele si na).Ce ziceti sa fac? Sa il intreb daca suntem sau sa mai las asa? Mi-e foarte frica de refuz.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Intreaba-l daca sunteti sau nu. E o prostie faza cu refuzul, preferi sa stai sa crezi ca sunteti impreuna si el sa se mai pupe cu alte fete sau macar sa stii de la bun inceput ce te considera si sa te indepartezi?

| RainmakerX a răspuns:

Mda. "el sta destul de mult cu fetele"

Asteapta si vezi ce se intampla.
O sa-ti dai seama rapid. Daca este cu tine atunci nu o sa faca anumite chestii cu alte fete.
Daca il vezi ca se saruta/imbratiseaza cu alte fete la intamplare atunci mai bine il lasi...

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-e frica de refuz, stai la coada.

| MissCosmos a răspuns:

Girl,he wants the booty. Oricum, vezi cum relatia asta progreseaza, nu poti sa iei o decizie acum.