| Kiduuuu1445 a întrebat:

La noi in oras vine balciul love struck. intrebarea mea este: cum as putea s-o fac pe mama sa ma lase sa merg cu niste prieteni. Ii cunoaste, m-a lasat cu ei la bazin, etc. Vreau tare mult sa merg puppy dog eyes, doar ca mama d'abia ma lasa pe undeva, cine stie cum, si in ultima vreme se poarta aiurea de cand s-a lasat de fumat. Tipa degeaba si ma ceartA din orice. Plus ca ei au zis ca mergem seara, adica pe la 18 incolo, si eu am voie afara pana la 20-20.30 thinking Va rog, ajutor! :d. P. s. Am 15 ani.

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Promisiuni sa aiba incredere in tine ca nu o sa se intample nimic si nu o sa intarzii acasa nici macar cu o secunda.

| Emena a răspuns:

Spune`le ca esti destul de mare ca sa mai mergi cu parintii la balci. vrei sa mergi cu prietenii tai pentru ca o sa fie mai frumos asa.nu stiu ce sa iti zic.pentru ca pe mine m`a lasat mama din prima.si chiar m`a surprins.