| Ioana_2144 a întrebat:

la noi in scoala este un bal mascat de sfantu andrei si nu stiu cum sa ma imbrac in tiganc sau sa ma imbrac mai elegantsi ar merge niste pantaloni cu o camasasi un fel de bolerou mai elegant spuneti-mi si mie plzz vreau sa fac o impresie buna

nu ca sa ma duc aiurea imbracata plzz dati-mi si mie niste sfaturi
si vreau si niste imagini daca se poate

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact la o costumatie rock m-am gandit si eu. happy Dar la mine n-ar fi nimic nou, caci asta ascult de circa 5 ani.
Deci, daca nu asculti rock, ai fi destul de interesanta pentru ceilalti.