| AxxyAlexandra a întrebat:

Buna TPUhappy
La o rochie de culoare albastru inchis pantofii/sandalele ar trebui sa fie de culoare deschisa sau inchisa? Albe/crem/argintii sau negre/gri?
Multumesc mult, ofer fundita!happy

Răspuns Câştigător
| Lavy a răspuns:

Crem in niciun caz, negru nu prea ti-as sugera deoarece nu e prea fain sa te vada cineva asa sumbra cu negru si un albastru inchis.albul se potriveste cu orice dar... mie mi se pare ca argintiul e potrivit!

1 răspuns:
| Corina a răspuns:

Pentru a face un contrast, o incaltaminte alba sau argintie, asortata cu o gentuta in aceeasi nuanta, ar fi ideala.