| Râmăăă a întrebat:

TPUhappy! La scoala este o tipa care se tot uita la mine urat x_x, parca i-am facut cevastraight face. Lunea trecuta, a trebuit sa merg la magazin fiindca eram de serviciu, iar ea era cu Oana(colega mea de banca) si tot se uita la mine. Evident, nu am intrebat-o ce are si ce i-am facut, m-am gandit ca poate a avut o zi mai proasta happy. Martea, cand mi-am facut curaj sa ii spun "ce ai cu mine, Ioana, ce ti-am facut?". Mi-a raspuns brusc:"Lasama in pace, ce te bagi tu in viata mea?!". Atunci m-am dus sa rad in clasa, deci ma apucase un ras neesplicabil laughing!
Spuneti-mi ce credeti ca are fata aceea cu mine laughing? Sau e nebuna?
Multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa cu niste prietene nu colege, si mama mi-a spus ca au ciuda pe minelaughing(era cam adevarat ca eu aveam haine frumoase si eram mai aranjata ca ele dar nu ma laudam sau ceva sa nu le fac sa se simta prost in prezenta mea.happy.)asa dupa km spuneam... poate ei ii place ceva ce nu are dar ai tu...sau poate e nervoasashi nu are pe cine sa se superelaughing
anyway... oameni nebuni ce sa mai.laughing
sper ca te-am ajutat te pupacesc kiss laughing

2 răspunsuri:
| Sun life a răspuns:

Poate te place s nu i dai nici un interes.laughing. poate mamele voastre ceva conflict si ea stie. ori faci tu ceva ce pe ea o deranjeazathinking poate ai fost cu vreo prietena dea ei si cine stie ce ati facut. si poate o deranjeaza, poate din greseala ai jignito.nu stiu ce sa spun. succes!

| Amy a răspuns:

Pai, are ea ceva, dar las' ca-i trece. Eu cred ca daca o ignori, o sa fie mai bine... poate vrea sa fie bagata in seama si nu stie cu ce sa iasa in evidenta.