| deeadedea2 a întrebat:

Buna TPU... legat de ask.fm cica pe 6 iulie afiseaza toate intrebarole cu anonim adica o sa poti vedea cine te'a intrebay eu am pus vre'o 3 intrebari cu anonim dar nu am cont poate afla persoana careia i'am pus intrebarea cine sunt? va rog sa imo raspundeti puppy dog eyes funda urgent

Răspuns Câştigător
| Denysukaaa a răspuns:

Stai chill ...nu se afiseaza nimic!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal da pentru ca tu ai intrat pe acel ask.fm de pe facebook si retine logarea. Dar nu o spun ca fiind 100% sigur ca mine.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Bine-nteles ca se stie.Esti anonim pentru altii, dar tot ce postezi trebuie sa aiba o,, radacina,, unde exista datele tale.Aceste date nu sunt facute publice, decat in cazuri in care se incalca legea.