| CannbalCorpse a întrebat:

Bună TPU, lipsa mea de activitate! Vreau să răspundeţi la următoarele intrebări!
1 ) Pe cine urâţi cel mai mult?
Vedete : Inna, Miley Cyrus, Selena Gomez
2 ) Vedeta preferată!
3 ) Formaţia rock/metal preferată!
4 ) Cannibal Corpse ori Justin Bieber?
5 )Nane ori Deliric

8 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

1.Nu pot sa urasc`pe cineva ce nu cunosc.si cand spun asta ma refer ca nu am stat eu cu vreo vedeta si am vazut-o ce caracter are si o urasc.nuuuu
2.Lady Gaga
3.Europe
4.Justin Bieber
5.Nane

| d1onn5o a răspuns:

1)Nicio persoana din cele enumerate de tine nu merita sa o urasc.
2)In special cantaretii de muzica rock, cei de muzica romaneasca si Thierry Henry
3)N-am doar una
4)-
5)-

| AlexyLuvvU a răspuns:

1) Inna si Miley Cyrus...nu neaparat ca le urasc pentru ca nu le-am intalnit niciodata, dar imi displac.
2) Hmm...Skillet, se pune? big grin Daca nu se pune atunci Taylor Swift/Maximilian/Avril Lavigne (n-am o vedeta preferata.)
3)Skillet, Three days grace love struck
4) Cannibal Corpse
5)Deliric

| CGAlexandra a răspuns:

1)Inna(nu ca o urasc, pur si simplu imi displace persoana ei)
2)Enrique Iglesias(sunt foarte multe vedete care`mi plac)
3)Paramore
4)Justin Bieber
5)Nane

| LarisaTH a răspuns:

1) Inna, cred ca e o pitzi si ma cam enerveaza mai are si reclama aia la pepsi 2)Bill Kaulitz si Tom kaulitz 3) Tokio Hotel si Black Veil Brides 4)Cannibal Corupse mi se pare cam satanista, iar Justin Biber nu-mi prea place 5)nu ii prea ascult

| M0nique a răspuns:

1) Selena Gomez
2)Spike
3) 3 doors down
4)cannibal corpse
5)deliric

| fifi13 a răspuns:

Inna-
fabri fibra
evansce thinking\ paramore\ marlyn manson
cannibal corpse
ambii :X:Xlove struck

funditha puppy dog eyes? te rog

| MawaZuom a răspuns:

1)Miley Cyrus

2)Christina Aguirela si Nicole Sherzinger

3)Paramore

4)niciunu...

5)Nane