| anonim_4396 a întrebat:

Luni am dat test la chimie si profa a zis ca le aduce miercuri(adica maine). Numai ca am facut o mica prostioara:nu am stiut nimic la test, si ca sa nu i-au un mare 4 i-am cerut voie profei sa merg la baie si am luat si testul cu mine.Are cineva vreo idee ce o sa-i spun profei? Fundita cel mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Ii poti spune ca i-ai dat testul colegului/colegei de banca si ca l-ai dus..si ca probabil la pierdut ea. confused

3 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

I-ai spus profei? big grin

| martzian a răspuns:

Adevarul.

| georgedb a răspuns:

Pei o poti minti ca ai uitat sa duci foaia(in caz ca nu ai dus testul), iar in caz ca l-ai dus ii poti spune ca ai avut o probleme ca bunica, mama, fratele(sora) si a trebuie sa te duci la spital bla bla bla ...gasesti uwinking
Apropo ce cls esti?