| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, m-a pus naiba sa beau la liceu 5 beri și mi s-a făcut rău și am vomitat in ora de franceza că nu m-a lasat profesoara la baie și m-a și ascultat si mi-a pus 4, și la modul modul mi-a pus. Nu știu cum să îi spun mamei de 4

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deci acesta este motivul ca ai la franceza nota 4. Ca te-ai bețivit?
La ce scoala esti?

| Violleta2022 a răspuns:

Tu te duci la scoala sa te imbeti?
Wow, asta chiar ca-i de necrezut!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu îi spui de 4 dar să îi zici de beri. Și de faptul că ce te pune naiba să faci, tu aia faci.

| Byb2001 explică (pentru sadrian46):

Nu ii spun mai bine de 4 decât de beri

| sadrian46 a răspuns (pentru Byb2001):

Nu, că 4 se poate corecta, dar dacă d-ta prinzi năravul băuturii, că așa se începe, mori tânără și e păcat de tine. Mama acum te poate ajuta, dacă te iubește.

| Celcestietot a răspuns:

Cinci beri talpa laughing

| Byb2001 explică (pentru Celcestietot):

Daa m-am distrat și eu putin mai puțin starea de rau dupa