| stefyeli a întrebat:

M-a rugat o colega sa vorbesc cu un baiat fie cu ea, am vb cu el, dar el, mia vorbit cu,, papusa"",, etc il cunosc de mult timp, dar in acel moment am simtit ceva pentru el, si m-am indragostit de el, am vb cu el, e a refuzat-o pe prietena mea, si dupa catva timp i-am spus ca imi place de el, el de atunci parca,, ma ia la misto,, nu sstiu,, a trecut 5 luni de atunci,, am venit vacanta, si am crezut ca daca nu il mai vad,, o sa il uit, in prima faza, am crezut ca l-am uitat, si am mers in oras si iar l-am vazut, am incept iar sa ascult muzica pe care o aascultam cand eram indragostita de el, i-am trimis cateva sms, in care ii ziceam ca vreau sa vorbesc cu el, dar nici un semn,. Ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| ♦EthernalVampa♦ a răspuns:

Exemplara situatie cu ''eu il plac, dar el nimic''. Adevarat, daca el continua sa fie asa, sa se poarte asa, nu mai merita nici o sansa. Trebuie sa-ti impui sa nu te mai gandesti la el, sa nu-ti mai pese de el. Cel mai simplu este sa te gandesti la cum te-ai simtit atunci cand te lua la misto, cand nu-ti raspundea la sms-uri. Spune-ti ca nu te merita, ca este un idiot etc. Alti baieti mai exista si sunt sigura ca o sa gasesti pe cineva.

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

1.invata sa scrii.
2. daca nu da niciun semn, inseamna ca nu`i pasa
3.intalneste`te cu mai multi baieti, acel baiat pe care`l placi nu merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa Faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa faci