| Praf22 a întrebat:

m-am certat cu prietena mea cea mai buna si pe moment nu m-a afectat cearta, dar dupa 2-3 zile imi vine sa mor de ciuda. Era geloasa ca ea se intelege foarte bine cu altcineva si acum imi este dor sa vorbim si ea nici nu se mai uita la mine si ne intalnim zilnic. Am o relatie cu fratele ei de multa vreme dar asta nu ne-a afectat relatia dintre mine si ea adica relatia de prietenie. Eu am inceputy cu cearta si era un subiect foarte banal.Ce sa ii spun, cum sa fac ca sa ma impac cu ea, sa fim iarasi cele mai bune prietene, vreau sa ii recastig prietenia. Ajutati-ma cu un sfat chiar 2; 3...Heeellllpppp sad sad!
Dau fundita happy!

1 răspuns:
| Luciferrr a răspuns:

Stai linistita, daca sunteti asa bune prietene o sa va impacati fara sa va dati seama, crede.ma! :*