| timpul a întrebat:

Buna TPU:*, m-am certat ieri cu un baiat destul de tare de fapt mi-a spus cv si cand am auzit cuvintele alea pe care le aud in fiecare seara am iesit de pe mess si mi-am inchis telefonul ca sa nu ma mai poata vorbi cu mine, as vrea acum sa vorbesc cu el si sa ii spun ca sunt gata sa o luam de la inceput:-s dar nu stiu cum, ajutati-ma va rogsad... fundita:*

Răspuns Câştigător
| price a răspuns:

Pai era iubitul tau sau un baiat... daca era iubitul tau ar trebui doar sa-i spui ce te-a deranjat si sa-ti ceri scuze pentru reactie si sa-i explici ca a venit pe fond nervos si ca e frustrant sa auzi si de la el acele cuv.atat succes

2 răspunsuri:
| Mălinuşaaa a răspuns:

Esti stupida!winking

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Spune-i ca nu ti-au placut cuvintele pe care ti le-a spus. Si daca intelege, poate o sa va impacati. Bafta!winking