| AndAdela55353 a întrebat:

M-am distantat de anumite persoane fiindca efectiv nu aveam nimic in comun cu ele. Le-am dat block, etc. Nu vreau sa mai am de a face cu ele. Dar ele tot continua sa se dea bine pe langa mine. De ce credeti ca tot fac asta? Le-am spus de atatea ori ca nu avem nici in comun. Mereu cand raspund spre exemplu la scoala ele se baga peste mine si imi dau dreptate.

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Pentru ca sunt, in termenii mei, pupincuriste happy Incearca sa nu le jignesti si sa iti pastrezi calmul ca sa nu aiba cum sa te scoata pe tine vinovata in nimic si continua sa le ignori. Cand iti dau dreptate poti sa le spui ca nu aveai nevoie de aprobare, esti capabila sa iti sustii opinia si fara ajutorul lor

1 răspuns:
| Rihhana1 a răspuns:

Poate te plac. happy
In timpul liber scapi de ele asa ca nu iti mai face atatea probleme.