| PiticaThaa102 a întrebat:

M-am indragostit de un actor. Numai la el ma gandesc dar are peste 30 de ani! Este atat de frumos (nu conteaza numele) Nu stiu ce sa fac! Este atat de frumos! Va rog fara raspunsuri la misto! Dau fundita celui mai bun raspuns!
Nu este roman! Este turc,este atat de frumos! Nu e cunoscut ca actor! Dar il stu dintr-un serial! Este atat de frumos, si zambetul lui...

6 răspunsuri:
| RoryM a răspuns:

Nu cred ca vei fi cu el.
Vei trai doar cu acest sentiment.Atata tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După username și "m-am îndrăgostit de un actor dintr-un serial", nu cred că ai mai mult de 13-14 ani (dacă da, mi-e milă de tine).

Actorii au mulți fani și destui dintre ei au fantezii. Așa că n-ai șanse și tot ce poți să faci e să-ți vezi de treabă.

| Doub a răspuns:

Trebuie să lupţi până în pânzele albe ca această iubire să fie posibilă. Îţi recomand un poster cu el şi mno, minunea se întâmplă, tipul e doar al tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"...este precum răsăritul într-o dimineaţă geroasă de iunie"

| Kandia15 a răspuns:

Nu esti nici prima nici ultima care se indragosteste de un actor. cati ani ai?

| Emira21 a răspuns:

Ozan Güler? Te întreb pentru ca nu mi-l mai pot scoate din minteee? dar bineinteles ca e o prostie. Adică e un actor dintr-un serial, sa fim seriosi.