| pufoshenia_7680 a întrebat:

Buna TPU... M-am indragostit de un baiat, un baiat ft ft frumos, si nu stiu ce sa fac ca sa ma observe si sa stie cat de mult tin la el...:X:X ati putea sa ma ajutati? cel mai bun raspuns primeste fundita:X:X

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Lluvia a răspuns:

Incearca sa ii zambesti
Sa te impiedici "accidental"
Sa ii ceri un servetellaughing) (stiu fete care au facut chestia asta)
Dar e de ajuns sa ii zambesti si daca te place si el va face urmatorul pas.
Bfta:*

| Jony123 a răspuns:

Pai vb cu el. Nu trebuie sa lasi asa sa vina de la sine, sau sa astepti ca niciodata nu vei reusi asa. Du-te si vb cu el, undeva unde sunteti singuri, du-te la el si zii hai sa iti zic ceva si va duceti undeva unde unde suntei singuri si vb cu el, ii zici ca il placi si ca te-ai indragostit de el. El daca nu are prietena sigur va acctpta, mai ales daca te place si el pe tine. Daca nu vb pe mess, la telefon etc. Inainte de scoala, dupa sc! Succes si daca mai vrei sa vb uite aici :boss_bggd sau bogan_misteriosul2009 ( cel mia frecventat de mine). Funda plzzz