| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU m-am razgandit vreau sugestii de id adica sa nu sune copilaros va dau eu exemple de lucrurile componente care mi-ar placea la un id :pink toxic love eyes lovelly butterfly(cam copil dar imi place) crazy kid sweet 4ever me etc dau fundita la cele mai tari si cele care sunt peste sau cel putin 10 (sugestii) mersi:X:*:*:X chiar nu am nici o ideesi imi plac toate acele componentebig grinpfff:-

Răspuns Câştigător
| myru_6393 a răspuns:

Blue_eyes97

2 răspunsuri:
| WyvernSky a răspuns:

Bună.

Iți dau cateva ideei de ID-uri, sper să-ți placă!

yulya_scumpic
lollipop_xd
just.kid
charmmy_kitty
visez.o_lume.pătată
love_star
mini.bluestar
smile.fun98
barbie.girl2
asteapta.copacul0
yuliikxd17
my_lov.dreams
beiibii.cool1
lolla.candy

Și aici sunt pentru caractere ca sa iți faci un nume drăguț.
-http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/

| adyzone a răspuns:

Cata creativitate exista in tara asta, raman uimit pe zi ce trece!