| ofataoarecare a întrebat:

ma ajutati va rogsad nu stiu dc imi scrie jos in dreapta p desktop ceva cu :you may be a victim of software counterfeiting.this copy of windows did not pass genuine windows validationsad si daca pun o poza p desktop imi dispare si imi pune fond negrusad cine a mai patit si ma poate ajuta sa ma ajute va rog! tin sa mentionez ca acum vreo 3zile mi-am reinstalat windows-ul (windows xp). Cine ma ajuta dau

3 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Da am patit si eu dar m-am invatat minte
inainte de ultima faza de instalare a windows-ului o sa-ti apara o fereastra cu 2 SCUTURI unul cu verde cu on OK in el TICK, si Unul rosu cu X, bifezi pe ala cu X, si n-o sa mai apara, si inca ceva, sa nu mai dai update, happy

| St3au2 a răspuns:

Sall,si mie mi-a aparut ceva de genu pe desktop si am luat programu RemoveWAT si l-am folosit si nu imi mai paretongue. Sper sa functionezetongue.

| Balmung a răspuns:

Eu am patit asa cu windows 7. si acum e in starea aia. probabil ai dat din greseala click pe un update gresit care ti-a cam dezlicentiat windosul. Nu e nici o problema grava.